AUDIOFEZZOWANIE SHOWROOM

 

 

 

 

Wzmacniacze lampowe to dla niektórych relikt przeszłości w technice audio.

Lecz w moim przekonaniu to była całkiem przyjemna przeszłość z „magią”, zaklętą w dźwięku i zupełnie inny rodzaj przekazu muzyki.

Mój Showroom to miejsce, w którym możesz posłuchać jak ten „lampowy” dźwięk faktycznie brzmi, możesz porównać kilka różnych typów wzmacniaczy lampowych opartych na różnych typach lamp w dodatku będą to współczesne i całkiem nowoczesne konstrukcje lampowe.

Będziesz mógł posłuchać muzyki reprodukowanej zarówno przez wzmacniacze w topologii Push Pull jak i w Single Ended. ( co to znaczy wyjaśnię ci na spotkaniu)

Możesz posłuchać ich z równie klasycznych i doskonale brzmiących zespołów głośnikowych Klipsch Forte z serii Heritage jak i nowoczesnych monitorów Dynaudio Evoke 20.

Przyjdź do mnie jeśli nigdy nie słyszałeś lampowego wymiaru muzyki, ale przyjdź również wtedy gdy już wiesz czym różni się przekaz pomiędzy wzmacniaczem lampowym a tranzystorowym.

Poczuj magiczną aurę ciepłego i niezwykle przestrzennego wymiaru muzyki odtwarzanej za pośrednictwem lampowego  wzmacniacza z winyla, choć możemy posłuchać również plików cyfrowych lub płyt CD.

Obojętnie z czego bo dźwięk i tak będzie inny niż ten z tranzystora.

Po prostu sam tego doświadcz.

 

 

 

Do niedawna mój showroom znajdował się w centrum Warszawy przy ulicy Kopernika 30,  jednak  pandemia koronawirusa  i trudna sytuacja związana z utrzymaniem tego miejsca zmusiła mnie do przeniesienia go do nowej lokalizacji.

Jeśli chciałbyś umówić się na prezentację i posłuchanie lampowych wzmacniaczy możesz zrobić to na dwa sposoby:

Po pierwsze Możesz odwiedzić mnie w moim showroomie 

Wtedy jest możliwość odsłuchania wszystkich produktów jakie aktualnie posiadam na stanie.

Do dyspozycji mam wszystkie wzmacniacze produkowane przez Fezz Audio oraz kilka kolumn głośnikowych, które według mnie świetnie zgrywają się z tymi wzmacniaczami

Po drugie możesz zaprosić mnie do siebie.

Przyjadę wtedy ze wskazanym przez ciebie wzmacniaczem i „zepniemy”  go w twoim systemie audio tak byś mógł posłuchać jak to gra w twoim domu.

Jak możemy się umówić?

Po prostu zadzwoń do mnie lub napisz maila wtedy określimy dzień i godzinę spotkania u mnie lub u ciebie.

 

 Telefon +48 513 111 980 

email: robertbajkowski@gmail.com

 

Możesz także skontaktować się przez mesengera lub poprzez fanpage Audiofezzowania.

 

Czego  możesz u mnie posłuchać i co możesz kupić?

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to wygląda w showroomie.